Kod producenta: 31608
Waga produktu: 1.2 kg
Przybliżony termin nadania (dni robocze): 3 dni
Wysyłka od: 5.99 PLN
Marka: AQUABEADS
Informacje podstawowe
Zdjecie produktu
Opis

Aquabeads pracownia dla początkujących to narzędzie dzięki, któremu dziecko może stworzyć swoje pierwsze arcydzieła z całej gamy 800 koralików. Zestaw zamknięto w pudełeczku w kształcie gwiazdy, dzięki czemu może on towarzyszyć małej artystce w domu, na wakacjach, czy podczas wizyty u koleżanek. W środku znajdziecie 1 poręczny aplikator do układania koralików, który pozwala na wybór jednego z 12 kolorów podczas tworzenia wzorów.

Wystarczy wybrać szablon i za pomocą specjalnie zaprojektowanej podkładki ułożyć koraliki w odpowiednich miejscach. Kiedy fantastyczny wzór jest gotowy, spryskajcie go wodą, a wtedy.. koraliki w magiczny sposób trwale się ze sobą zespoją! Przy tworzeniu artystycznych dzieł można posługiwać się jednym z 4 arkuszy z szablonami wielokrotnego użytku, albo komponować swoje własne arcydzieła.

Nie tylko samo układanie będzie dla dziecka niesamowitą przygodą - figurki mogą stać się bohaterami dziecięcych teatrzyków, ozdobą w pokoju, prezentem dla koleżanek i kolegów, breloczkiem do kluczy, plecaka, czy przyborów szkolnych. Dodatkowo, pudełko z zestawu „Pracownia dla początkujących” mieści się w „Kuferku artysty”. Dodatkowo, ten zestaw można połączyć z zestawem „Kuferek Artysty” i stworzyć całą rodzinną galerię, ulubionych figurek i obrazków dziecka, które zostaną z Wami przez długi czas.

W zestawie:

 • 4 arkusze z szablonami,
 • Aplikator do koralików,
 • Pudełko na koraliki,
 • 800 koralików,
 • Spryskiwacz.

YouTube
Play
MegaDyskont - Logotyp
Galeria zdjęć
Zdjecie produktu
Zdjecie produktu
Zdjecie produktu
Zdjecie produktu

Informacje dodatkowe

 • Stan produktu: 

  Nowy.

 • Wiek: 

  Zabawka przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia.

 • Ostrzeżenie: 

  Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Małe części.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...